O nás

                                           

1.Jazyková škola ÚO vznikla v roce 2001, aby uspokojila vzrůstající poptávku po výuce anglického jazyka. Škola se  postupně rozvíjela do dnešní podoby, kdy nabízí nejen výuku a služby spojené s anglickým jazykem, ale také s německým, ruským, španělským a francouzským jazykem.

V současnosti disponujeme třemi plně vybavenými učebnami v Ústí nad Orlicí, včetně wifi připojení na internet, audio a DVD technikou. Další učebny se nacházejí v České Třebové, kde vyučujeme kurzy anglického jazyka pro děti a dospělé. Učebny se nacházejí na ZŠ Parník a na ZŠ Nádražní.

Svým studentům se snažíme vytvořit neformální, přátelské prostředí a důrazem na malé 4 - 6-ti členné skupiny podporovat individualitu každého studenta. Pro naši školu pracují rodilí mluvčí, které přirozeně doplňují didaktickou a profesní erudici českých lektorů o komunikativní složku a tvořivé psaní.

Naše jazyková škola již 5-tým rokem pořádá letní příměstský a sportovně-jazykový tábor, které se setkávají s velkým ohlasem (viz sekce ,,letní jazykové tábory").

Naší ambicí bylo a je stát se spolehlivým protějškem široké veřejnosti, firmám a institucím a v neposlední řadě poskytnout žákům a studentům možnost rozvoje v jednotlivých jazycích formou přípravy k mezinárodním certifikátům, nyní již jako autorizovaný partner Evropského centra jazykových zkoušek Cambridge English (licenční číslo centra CZ050).

Máte dotaz nebo připomínku? Napište nám!

Máte dotaz nebo připomínku? Napište nám!

pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná